Posao

Oglas za posao: Knjigovođa m/ž

Mjesto rada: Zagreb
Rok prijave: 20.01.2020.
Molimo prijave slati na e-mail adrese istaknute na web stranici www.brojkeraj.hr

Opis posla

– obrada svih poslovnih događaja u financijskom knjigovodstvu
– knjiženje izlaznih i ulaznih računa i bankovnih izvadaka
– knjiženje ostale knjigovodstvene dokumentacije
– obračun PDV-a
– obračun plaća, honorara i ugovora o djelu
– knjiženje dugotrajne imovine i usklađivanje s analitičkim evidencijama
– usklađivanje analitičkih kartica kupaca, dobavljača, te usklađivanje s poreznom karticom
– korištenje portala e-porezna, e-mirovinsko, e-zdravstveno
– izrada završnog računa i po potrebi raznih izvještaja
– praćenje i primjena važećih propisa iz područja računovodstva i poreza
– samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova

Uvjeti
– poznavanje računovodstvenih procesa i zakonske regulative
– napredno korištenje računala (MS Office),
– prednost, ali ne uvjet poznavanje rada u knjigovodstvenom programu Pantheon

Stručna sprema:
– Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:
– najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u odjelima računovodstva

Vještine:
Excel, Word, Outlook

Što nudimo
– ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
– redovita primanja
– mogućnost usavršavanja i edukacija